LGL ragina nedelsiant kreiptis į europarlamentarus dėl būsimų Europos LGBT teisių gairių

Nacionalinė LGBT teisių gynimo asociacija (LGL) skatina visus žmogaus teisėms neabejingus Lietuvos Respublikos piliečius kreiptis į Lietuvos atstovus Europos Parlamente (EP) bei paraginti  juos vasario 4 d. vyksiančiame balsavime pritarti europarlamentarės Ulrike Lunacek pranešimui dėl veiksmų plano, skirto Europos Sąjungos (ES) kovai su homofobija ir diskriminacija dėl seksualinės orientacijos ir lytinės tapatybės. Raginame nepasiduodi skleidžiamai dezinformacijai bei kviečiame kartu siekti didesnės LGBT bendruomenės įtrauktis bei skatinti žmogaus teise

Žemiau pateikiame pavyzdinį kreipimosi tekstą:

Gerbiamas(-a) parlamentare,

Vasario 4 d. Europos Parlamento (EP) nariai balsuos dėl pritarimo pranešimui dėl veiksmų plano  skirto Europos Sąjungos (ES) kovai su homofobija ir diskriminacija dėl seksualinės orientacijos ir lytinės tapatybės. Gruodį šiam pranešimui didžiule balsų persvara pritarė EP Pilietinių laisvių komitetas.

Pastaruoju metu Europos Parlamento nariai gavo daugybę klausimų apie šį pranešimą, pasirašomos prieš jį nukreiptos peticijos, iškreipiančios minimo teksto turinį. Be to, viešojoje erdvėje vienas po kito pasirodo straipsniai, kuriais akivaizdžiai klaidinama visuomenė bei siekiama užkirsti kelią LGBT (lesbiečių, gėjų, biseksualių ir transseksualių) asmenų teisių užtikrinimui ir plėtrai.

Europos Sąjunga privalo ginti prigimtines žmogaus teises. Lietuvai reikia Europos Parlamento paramos ir aktyvių veiksmų siekiant pažangos LGBT teisių srityje. Todėl raginu nepasiduoti spaudimui bei dezinformacijai ir prašau vasario 4 d. pasisakyti UŽ europarlamentarės Ulrike Lunacek teikiamą pranešimą.

Pagarbiai,
Vardenis Pavardenis

Elektroninius laiškus Lietuvos atstovams Europos Parlamente galite siųsti čia nurodytais adresais.