LGL kviečia į seminarą „LGBT vaikų poreikiai ir emocinė sveikata COVID-19 pandemijos laikotarpiu“

Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL kviečia į seminarą „LGBT vaikų poreikiai ir emocinė sveikata COVID-19 pandemijos laikotarpiu“, kuris vyks 2021 m. balandžio 15 d. 11.00-13.00 val. „Zoom“ platformoje.

Sudėtingu COVID-19 pandemijos laikotarpiu LGBT vaikai susiduria su emocinės sveikatos iššūkiais. Kaip ir visi vaikai, jie jaučiasi izoliuoti dėl apribotų socialinių kontaktų. Vaikai visą laiką praleidžia namuose, mokosi nuotoliniu būdu ir negali sulaukti juos palaikančiųjų paramos mokykloje.

LGL emocinės paramos LGBT vaikams ir paaugliams platformoje nuolat sulaukiame užklausų dėl sudėtingų santykių šeimoje, savęs priėmimo, seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės atskleidimo artimiesiems, COVID-19 apribojimų sukeliamų emocinės sveikatos iššūkių.

Seminaro metu aptarsime LGBT vaikų ir paauglių poreikius ir COVID-19 pandemijos iššūkius jų emocinei sveikatai. Seminare LGL emocinės paramos platformos savanoriai papasakos apie tai, dėl ko dažniausiai kreipiamasi pagalbos, o LGL atstovai – apie planuojamus mokymus švietimo, sveikatos apsaugos, paramos šeimoms, viešojo sektoriaus ir žiniasklaidos atstovams.

Kviečiame švietimo, sveikatos apsaugos, paramos šeimoms, viešojo sektoriaus ir žiniasklaidos atstovus registruotis dalyvauti seminare!

es-logoSeminaras organizuojamas įgyvendinant Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis finansuojamus projektus „ĮVAIRI VAIKYSTĖ: Keičiant soialines nuostatas apie vaikų tapatumo įvairovę Europoje“ ir „CHOICE: Įtraukios mokymosi aplinkos skatinimas“ bei Europos Tarybos per Europos Jaunimo Fondą finansuojamą projektą „Kartu prieš patyčias: paramos tinklo prieš homofobines patyčias mokyklose kūrimas“. Projektus taip pat remia Flandrijos vyriausybė, Kanados ambasados biuras Lietuvoje ir Švedijos ambasada.diversity-and-childhood-03