LGL komandos nariai dalyvaus „Oslo Pride“ festivalyje

Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL projektų koordinatorė Virginija Prasmickaitė ir viena renginio organizatorių, LGL narė Ieva Ruzgytė, dalyvauja š. m. birželio 28 – liepos 1 dienomis Norvegijos sostinėje vykstančiame „Oslo Pride“ festivalyje.

Festivalio metu LGL atstovės dalyvaus įvairiose dirbtuvėse ir susitikimuose LGBT* žmogaus teisių tema. „Oslo Pride“ festivalio programoje laukia dirbtuvės apie LGBT* teisių organizacijų patiriamus iššūkius, susitikimai su Norvegijos Europos Ekonominės Erdvės ir Europos Sąjungos Ministru Frank Bakke-Jensen, Oslo policijos neapykantos nusikaltimų grupės pareigūnais, tarptautinės organizacijos „Amnesty International“ darbuotojais bei dalyvavimas queer meno parodoje. Pagrindiniu festivalio akcentu taps liepos 1 dieną vyksiančios „Oslo Pride“ eitynės ir festivalio uždarymo koncertas.

LGL projektų koordinatorė Virginija Prasmickaitė Osle taip pat susitiks su projekto „Keitimasis patirtimi ir LGBT* žmogaus teisių puoselėjimas Baltarusijoje“ partneriais.

„Oslo Pride“ taip pat lankysis LGBT* žmogaus teisių aktyvistai iš Baltarusijos, Bosnijos ir Hercogovinos, Graikijos, Kosovo, Latvijos, Makedonijos, Lenkijos, Rusijos, Serbijos, Slovakijos ir Slovėnijos.