LGL EST savanoris Giordano: vidurio laikotarpio susitikimo įvertinimas

Kaip skrieja laikas – prabėgo jau penki mėnesiai Lietuvoje.

Atėjo Europos savanorių tarnybos (EST) vidurio laikotarpio susitikimo metas. Šį kartą, vietoj 19 žmonių, trejų dienų trukmės mokymuose buvome tik aštuoni savanoriai ir tai buvo nuostabi patirtis. Vėl buvome Trakuose, tik kitame viešbutyje.

Maniau, kad esant mažiau žmonių, bus ne taip įdomu, vis dėlto klydau.

Pirma diena prasidėjo nuo prisistatymų, tada sekė mūsų pirmasis iššūkis – šokinėjimo per virvę žaidimas, atrodęs paprastesnis, negu iš tiesų buvo. Skirtingi lygiai, kiekvienas sudėtingesnis už pastarąjį. Užtrukome apie valandą, į pabaigą buvome beprarandantys viltį, o tuomet visi kartu pasiekėm „boso lygį“, kas mums suteikė daug pozityvumo.

Pirmasis vakaras buvo ypatingas – kartu su savo instruktoriumi išėjome į miestą. Nuėjome prie ežero, kur sugalvojome išsinuomoti valtį trumpai kelionei aplink ežerą ir pilį leidžiantis saulei. Buvo linksma ir ramu. Keli iš mūsų dar sumąstėme ir pasimaudyti ežere – man tai buvo tiesiog magiška patirtis, nes būtent to man tuomet reikėjo.

Likusias dvi dienas turėjome daug veiklų ir diskusijų, dalijimosi patirtimis. Man įdomiausia užduotis buvo nupiešti šį projektą. Visi turėjo kiek skirtingas patirtis ir perspektyvas, ir tuo pačiu radome bendrų sąlyčio taškų. Įdomios, ir labiau emocionalios nei galvojau, veiklos, buvo dalintis mintimis su grupe ir sulaukti įvairių pasiūlymų ir pagalbos iš kitų dalyvių.

Paskutinioji veikla buvo laikas sau – turėjome 40 minučių surašyti, ką išmokome šių mokymų metu, bei pasidalinti mintimis apie ateities projektus. Aš susiradau vietą arti ežero, gamtoje, kur galėjau atsipalaiduoti ir susidėlioti mintis.

Dar vienas puikus dalykas buvo viešbučio SPA, kuriame galėjome lankytis, tad turėjome smagaus laiko ir atsipalaidavimo.

Galiausiai, turėjome atsisveikinti su kolegomis ir vadovu, kuris buvo labai draugiškas ir kantrus. Tad buvo liūdnoka, tačiau radome naujų draugų ir motyvacijos ateičiai.

 

17309631_10155125360884650_106738155581231848_nLGL įgyvendina 10 mėnesių trukmės projektą „Demokratija ir menas: LGBT bendruomenės ir sąjungininkų įgalinimo bei stiprinimo link“ pagal Erasmus+ Europos Savanorių Tarnybos (EST) programą.