LGL biure susitiko „Lithuanian Pride“ savanoriai

2024 m. gegužės 7 dieną Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL biure vyko įvadiniai „Lithuanian Pride“ 2024 savanorių mokymai.

Renginių organizavimo ekspertės Rūtos Malkutės vesti mokymai buvo ne tik informatyvūs, bet ir žaismingi. Jų metu aptartos priežastys, dėl kurių susirinkusieji pasirinko savanorystę, kokia savanorių misija Pride festivalyje bei kokios būsimos užduotys laukia, kuo savanorystė apdovanoja.

 

Mokymų pabaigą vainikavo žaidimas už biuro ribų. Žaidimo metu savanoriai turėjo galimybę pasitikrinti savo atidumą, gebėjimą sutelkti dėmesį į detales ir, žinoma, smagiai praleisti laiką. Esame dėkingi Rūtai Malkutei už informatyviai bei smagiai praleistą laiką. Per mokymus buvo padėtas pagrindas saugiam, patikimam ryšiui tarp savanorių ir „Lithuanian Pride“ savanorių koordinatorės, savanoriai turėjo saugią aplinką susipažinti tarpusavyje, įgyti naujos informacijos apie savanorystę bei jos naudą ir pasitelkę žaidimus kurti tarpusavio ryšį.

Mokymai organizuoti įgyvendinant projektą „Integrali „Pride“ savanorių programa – tvaraus LGL augimo garantas”, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.