LGBT* asmenų sveikatos priežiūros poreikiai (anketa)

Padėk gydytojams aiškiau suprasti LGBT* bendruomenės sveikatos priežiūros poreikius bei teikti kokybiškesnes paslaugas! Užpildyk Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas studentų parengtą apklausą ir padėk sukurti rekomendacijas gydytojams, kurie ateityje bendraus su LGBT* asmenimis! Anketai užpildyti pakaks 5 min., o joje nėra jokių atvirų klausimų! Važiuojam!

Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto studentai ir rezidentai, vadovaujami docentės Viktorijos Andrejevaitės, atlieka mokslinį tyrimą, kuriuo siekia įvertinti alkoholio vartojimo, rūkymo ir nuotaikos svyravimų paplitimą tarp lesbiečių, gėjų, biseksualių ir translyčių (LGBT) bendruomenės ir jai nepriklausančių asmenų. Šio tyrimo tikslas – padėti gydytojams aiškiau suprasti LGBT bendruomenės sveikatos priežiūros poreikius bei teikti kokybiškesnes paslaugas.

Įvairių šalių pateikiami duomenys rodo, jog LGBT asmenys priklauso rizikos grupei, kuri patiria daugiau streso, dažniau vartoja alkoholį ar kitas svaiginamąsias medžiagas, rūko, o tie, kurie patys nerūko, dažniau pasyviai rūko įkvėpdami aplinkoje esančius tabako dūmus. Tai gali turėti įtakos visam tolimesniam žmogaus gyvenimui ir turėti rimtų pasekmių jo sveikatai, tokių kaip vėžiniai susirgimai, infarktas, insultas, cukrinis diabetas, kepenų cirozė ir kt.

Atsakydami į šios anketos klausimus padėsite sukurti rekomendacijas gydytojams, kurie ateityje bendraus su LGBT bendruomenės nariais jų sveikatos apsaugos klausimais ir gebės atkreipti dėmesį į esamas problemas ir skirti individualią pagalbą.

Pildydami anketą užtruksite ne ilgiau nei 5 minutes. Anketoje nėra jokių atvirų klausimų – pakaks pasirinkti iš pateiktų atsakymų variantų.

>>> ANKETĄ GALITE RASTI ČIA <<<

Visi jūsų atsakymai išliks anonimiški ir bus analizuojami apibendrintai.

Šią anketą užpildyti kviečiame visus, nepriklausomai nuo to, ar Jūs priskiriate save LGBT bendruomenei, ar ne.

Dėkojame už Jūsų atsakymus.

via GIPHY