Kviečiame visus interseksualius* asmenis ir interseksualių asmenų tėvus ES!

 Europos Komisija nori jus išgirsti, kad suprastų interseksualių asmenų* socialinę ir ekonominę padėtį visuomenėje ir įtraukių teisėkūros, medicinos bei kitų politikos priemonių, susijusių su interseksualiais asmenimis ir jų gerove, tarpusavio ryšį.

 Tikimės sužinoti apie patirtis augant, sveikatos priežiūros sistemą, švietimą, įdarbinimą, vėlesnį gyvenimą ir kitus aspektus.

Jei norėtumėte dalyvauti, galite su mumis pasikalbėti dviem būdais:

 interviu (telefonu arba per „Microsoft Teams“)

  • Jei norėtumėte dalyvauti interviu, prašome mums parašyti el. paštu intersexeu@icf.com
  • Nurodykite savo vardą ir pavardę, ar esate 18 metų amžiaus ar vyresni, pageidaujamą kalbą (anglų, italų, prancūzų, vokiečių, ispanų, lenkų, rumunų, vengrų arba bulgarų) ir ar norėtumėte dalyvauti kaip interseksualus asmuo, ar vienas iš interseksualaus vaiko tėvų.

 Arba papildoma konsultacija internetu, kad pasidalytumėte papildoma ir išsamesne informacija apie interseksualaus asmens gyvenimą.

  • Jei norėtumėte dalyvauti konsultacijoje internetu, spustelėkite čia https://icfconsulting.qualtrics.com/jfe/form/SV_eKYHuttv1lGs00S .
  • Konsultacijai atlikti prireiks 40–60 minučių.
  • Galimos konsultacijos kalbos yra anglų, italų, prancūzų, vokiečių, ispanų, lenkų, rumunų, vengrų ir bulgarų.
  • Atkreipiame dėmesį, kad ši konsultacija internetu sukurta, kad papildytų 2023 metais vyksiančią visos ES LGBTIQ apklausą, kurią rengia Europos Sąjungos pagrindinių teisių agentūra.

 Konsultacijos vyks iki 2022 m. lapkričio pabaigos ir norėdami dalyvauti, turite būti 18 metų amžiaus ar vyresni. Jei turėtumėte klausimų, parašykite mums el. paštu intersexeu@icf.com.

 *ši terminologija gali neatspindėti jūsų patirčių. Šiame tyrime taip pat gali dalyvauti asmenys, kurie save laiko turinčiais lytinių požymių variantą, lytinio vystymosi skirtumą, turintys specifinę su lytiniais požymiais susijusią ligą, pvz., įgimtą antinksčių hiperplaziją, Klainfelterio sindromą ar kita.