Jaunimo mainai „Power ACTiON“ laukia Tavo anketos!

LGL kviečia sudalyvauti Erasmus+ jaunimo mainuose Olandijoje. Tai jau ketvirtą kartą Olde Vechte Foundation organizuojami mainai, į kuriuos vyksta mūsų savanoriai – prieš tai buvome Active Rainbow, Share Your Colors ir InterActive Colors jaunimo mainuose. Skaityk daugiau apie dalyvių patirtis – čia. Jaunimo mainuose dalyvauja devynios šalys: Lietuva (čia Tu! Net jei šiuo metu Lietuvoje negyveni, bet esi pasiruošęs stengtis dėl Lietuvos LGBT+ bendruomenės), Latvija, Graikija, Ispanija, Italija, Slovakija, Slovėnija, Čekija ir Olandija. Mainai vyks 2018 m. sausio 19 – 30 dienomis: dvylika dienų intensyvaus savęs ieškojimo. Tarpkultūrinis kontekstas, LGBTQIA+ spektro pažinimas, asmeninis tobulėjimas, socialinė integracija, jautrumo (ang. awareness) ir žinių plėtimas bei dalinimasis savo įspūdžiais su pasauliu.

Apie ką šis projektas ir kodėl verta dalyvauti?

Pildyk anketą!

Kviečiame motyvuotus aktyviai dalyvauti viso projekto metu 18 – 30 metų žmones, gebančius bendrauti simple English, kurie domisi LGBTQIA+ tematika.

Mainams paruošti grupių lyderiai iš kiekvienos šalies susitiks spalio 20-22 dienomis. Per šias dienas bus aptariama pagrindinė mainų dalis, vyksianti sausio mėnesį.

Programoje numatoma: refleksijos grupės, asmeninio ugdymosi procesai, diskusijos, pristatymai, debatai, kūno judesio, teatro ir meniniai užsiėmimai, workshop‘ai, medijų užsiėmimai, lauko užsiėmimai ir viešas renginys.

Mainuose iš viso dalyvaus 45 žmonės, atstovaujantys organizacijas, įtrauktas į projektą, po 5 žmones (įskaitant ir grupės lyderį)  iš kiekvienos dalyvaujančios šalies. Lietuvą atstovaujanti organizacija – LGL.

Projektai nebūtų įmanoma be Erasmus+ bei LGL paramos, tad ačiū jiems.

Pildyk anketą! Iki susitikimo jau visai greitai! Anketų laukiame iki 2017 lapkričio 5 dienos.

Dėl papildomos informacijos, skaityk infolaišką, arba rašyk kamila@gay.lt