Į Vilnių atvyksta „Eurovizijos“ nugalėtoja Dana International

Š. m. birželio 17 dieną 10.40 val. į Vilniaus oro uostą atvyksta  LGBT* bendruomenės ikona tapusi „Eurovizijos“ dainų konkurso žvaigždė Dana International. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti Izraelio atlikėja pasirodys birželio 18  dienos vakare „Baltic Pride“ Parko koncerte pramogų fabriko „LOFTAS“ kieme.

Po birželio 18 dieną Vilniaus Gedimino prospektu vyksiančių „Baltic Pride“ 2016 eitynių „Už lygybę!“ festivalio organizatorių rengiamame nemokamame koncerte vienoje scenoje pasirodys ne tik 1998 metais su daina „Diva“ „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjusi Dana International, bet ir šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas, tarptautinį pripažinimą pelnęs DJ Leomeo iš Prancūzijos, drag karalienė iš Prancūzijos LaDiva Live, atlikėja iš Ukrainos Maria Sam Katseva, „Muzikos akademijos“ laimėtojas Ruslanas Kirilkinas bei atlikėjas Sasha Song.

Dana International iki šiol vertinama kaip viena žinomiausių translyčių moterų pasaulyje. Dainininkė kviečiama koncertuoti įvairiose pasaulio šalyse, dalyvavo Amsterdamo ir Tel Avivo LGBT* bendruomenės „Pride“ eitynėse. Kaip ir Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas, atlikėja savo gimtąją šalį konkurse atstovavo du kartus. 2011 metais atlikėja „Eurovizijoje“ pasirodė su daina „Ding Dong“.

izraelisAtlikėjos dalyvavimą „Baltic Pride“ 2016 renginiuose remia Izraelio valstybės ambasada Lietuvoje.