Į televizijos ekranus sugrįšianti Ksena bus atvirai homoseksuali

Netrukus sugrįšiančiame televizijos seriale „Ksena. Karingoji princesė“ (angl. „Xena Warrior Princess“) aktorės Lucy Lawless vaidinama herojė bus atvirai homoseksuali. Tą patvirtino serialo vykdantysis prodiuseris Javieras Grillo-Marxuachas.

Pernai buvo paskelbta, kad NBC ketina atgaivinti šį serialą, rodytą 1995 – 2001 m.

Praeitą savaitę socialinio tinklapio „Tumblr“ paskyroje J. Grillo-Marxuachas leido suprasti, kad Ksena ir Gabrielė bus meilužės. „Aš esu smarkiai kitoks žmogus ir turiu kitokį požiūrį į pasaulį, nei mano darbdaviai „The 100“ – dirbant „The 100“ mano užduotis buvo panaudoti savo turimus įgūdžius tam, kad ta vizija būtų įgyvendinta. „Ksena“ bus smarkiai kitoks šou, sukurtas dėl kitokių priežasčių“, savo paskyroje rašo jis.

2003 m. L. Lawless leidiniui „Lesbian News“ pareiškė, kad Ksena yra „neabejotinai“ homoseksuali. „Visada buvo tokių svarstymų, kad „na, ji gali būti, bet gali ir nebūti“, tačiau tas jų lūpomis riedantys vandens lašai pačioje finalinėje scenoje, man viską tvirtai sudėliojo į vietas“.

Paskutiniu metu Naujosios Zelandijos žvaigždė L. Lawless daugiausia filmuojasi amerikietiškuose serialuose: „Agentūra S.K.Y.D.A.S.“ (angl. „Agents of S.H.I.E.L.D.“), „Salemas“ (angl. „Salem“) ir „Ešas prieš piktuosius numirėlius“ (angl. „Ash vs. Evil Dead“).