Gruzijos prezidentas M. Saakašvilis: Rusijos imperija puola

Kalbėdamas Jungtinių Tautų (JTO) Generalinėje asamblėjoje, kadenciją baigiantis Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis aštriai sukritikavo Kremliaus politiką, o posėdyje dalyvavę rusų diplomatai, reaguodami į prezidento žodžius, demonstratyviai išėjo iš salės, praneša radijo stotis „Echo Moskvy“.

“Jų ruporai – sąmonina ir nesąmoninga penktoji kolona minėtose šalyse – tapatina Europos Sąjungą su šeimos vertybių griovimu, nacionalinių tradicijų nykimu ir gėjų bei lesbiečių propagavimu.

Kada ir kaip būtų keista, savo valstybių sostinėse mes girdime tą pačią bjaurią muziką, kuri pirmiausiai sugrojama Maskvoje – kad mūsų tradicijos žlunga dėl Vakarų įtakos, kad krikščioniškas šventes pakeis gėjų pasididžiavimo įvykiai, o bažnyčias išstums daugiakultūriniai disneilendai, ir kad visa tai kelia grėsmę stačiatikiams.

Ir galiausiai – štai ir sulaukėme – girdime kalbant, kad ir mes, ir mūsų buvę šeimininkai turime daug bendra – gerbiame padorumą ir tradicijas. Nejau esame tokie naivūs, kad tikėsime šiomis melagystėmis, dėl kurių iš mūsų grobia suverenumą?”

Plačiau skaitykite portale delfi.lt