Esate LGBTI pora/šeima? Siekime pokyčių kartu!

Kviečiame LGBTI poras/šeimas pasidalinti savo bendro gyvenimo istorija! Tapkite esminių pokyčių dalimi ir įkvėpkite tūkstančius LGBTI bendruomenės narių Lietuvoje ir Europoje!

Parašykite mums: office@gay.lt

Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Bulgarijos ir Slovakijos LGBTI asmenų teises atstovaujančios organizacijos sutelkė savo ilgametę patirtį siekdamos šeimų įvairovei palankesnių socialinių ir teisinių sąlygų savo šalyse – vienintelėse ES valstybėse narėse, kuriose nėra jokio LGBTI šeimos teisių reglamentavimo.

Rise logo mazas

Projektas „Sąmoningumo didinimas dėl vaivorykštės šeimų Europoje priėmimo įtraukiose visuomenėse“ (angl. Raising awareness for Inclusive Societies to Embrace rainbow families in Europe, R.I.S.E.) kviečia atkreipti dėmesį į kasdienes problemas, su kuriomis susiduria šios šeimos.

 

 

Projektą įgyvendina nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL (Lietuva), „Mozaika“ (Latvija); „MNW“ (Lenkija),  „ACCEPT“ (Rumunija) ir „Iniciatíva Inakost“ (Slovakija).

es-logo


Projektas „Sąmoningumo didinimas dėl vaivorykštės šeimų Europoje priėmimo įtraukiose visuomenėse (R.I.S.E)“ finansuojamas Europos Sąjungos teisių, lygybės ir pilietybės programos lėšomis.