„Counter Hate“ konferencija dėmesį telkė į neapykantos nusikaltimų aukų poreikius

2024 m. kovo 15 dieną Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL organizavimo projekto „Counter Hate“ baigiamąją konferenciją „Pasipriešink neapykantai: Į aukas orientuotas ir tarpsektorinis požiūris kovoje su neapykantos nusikaltimais“.

Renginio metu buvo nagrinėjama nukentėjusiųjų nuo neapykantos nusikaltimų poreikių perspektyva, mokslininkai, viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus ekspertai dalinosi atliktų tyrimų, advokacijos bei šviečiamųjų veiklų rezultatais, buvo aptartos aktualios neapykantos nusikaltimų tendencijos.

Konferenciją moderavo Dr. Milda Ališauskienė (Vytauto Didžiojo universitetas) ir Artūras Rudomanskis (Tolerantiško jaunimo asociacija).

@Augusto Didžgalvio fotografija

Konferencijos partneriai: Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaiga, Tarptautinis kovos su neapykanta internete tinklas INACH, Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Žmogaus teisių ir demokratinių institucijų biuras (angl. OSCE/ODIHR), Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje.

Projektą bendrai finansuoja Europos Sąjunga.