„Baltic Pride“ 2022 žurnalo skaitmeninė versija – jau LGL svetainėje

„Baltic Pride“ 2022 festivalio proga Nacionalinės LGBT teisių organizacijos LGL išleistas išskirtinis nemokamas žurnalas jau prieinamas organizacijos svetainėje.

Išskirtiniame „Baltic Pride“ žurnale pateikiami interviu su viršelio žvaigždėmis Nagliu Bierancu ir Luku Griciumi, Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi, Oslo miesto mere Marianne Borgen, „Baltic Pride“ 2022 renginyje „Pasididžiavimo balsai“ pasirodžiusia Lolita Zero.

Leidinyje savo asmenine istorija taip pat dalinasi ukrainietė Olena Globa.

„LGBTI žmonės Ukrainoje įrodė, kad yra puikūs piliečiai ir, jei jaučiasi galintys kovoti, eina ir kovoja kartu su savo heteroseksualiais kolegomis“, – pasakoja išskirtinį interviu „Baltic Pride“ žurnalui davusi organizacijos „TERGO“ atstovė Olena Globa, kuri praleido šešias pragariškas dienas rūsyje Kyjive ir JAV LGBTQ+ organizacijos „PFLAG“ pagalba jau pasiekė Niujorką.

„Džiaugiuosi, kad šiemet festivalio programą ir naujienas vėl galėjote rasti oficialioje „Baltic Pride“ programėlėje, o festivalio žvaigždžių istorijas – šiame išskirtiniame „Baltic Pride“ žurnale“, – komentavo LGL vadovas Vladimiras Simonko.

Baltic Pride 2022 žurnalas