„Baltic Pride 2016“ programoje – mėgėjų krepšinio turnyras

„Baltic Pride 2016“ programoje be įvairių kultūrinių, švietėjiškų ir pramoginių renginių įsiterps ir krepšinio turnyras.

Birželio 17  d. 18 val. „Gender Wrongs“ rengia „Mėgėjų krepšinio turnyrą 3×3“ prie Baltojo tilto ir kviečia ne tik krepšinio mėgėjus, bet ir aistringus sirgalius.

„Motyvacija pritingintiems: krepšinį žaisti sveika – sportas ilgina gyvenimą, tai jau faktas. Žaisti gera – kartu komandoje esame stipresni ir keičiamės azartu, užsidegimu. Žaidžiant užverda kraujas. Pagaliau žaisti verta, nes ne viską galima ir reikia rimtai iškalbėti“, – sako renginio organizatoriai.

Tikrai nenorinčius žaisti jie ragina ateiti palaikyti dalyvių, apsiginklavus vėliavomis, plakatais ir šūkiais.

„Žaidimas nepaiso amžiaus, lyties, orientacijos, rasės, kilmės, šalies, stereotipų. Na, gerai – vienas stereotipas išlieka: Lietuva ir krepšinis susiję kaip višta ir kiaušinis“, – juokauja turnyro rengėjai.

„Baltic Pride“ – tai kasmetinis festivalis, nuo 2009 m. suburiantis LGBT asmenis ir palaikančiuosius paeiliui vienoje iš Baltijos valstybių sostinių – Taline, Rygoje arba Vilniuje. Savaitės trukmės festivalyje skatinama atkreipti dėmesį į lygiateisiškumo būtinybę visuomenėje, o jį vainikuojančios eitynės kviečia atšvęsti teisę būti savimi nepriklausomai nuo seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės.