Artūras Paulauskas: Briuselis stengiasi, kad neliktų tikinčiųjų Dievą ir nebūtų skirtingų lyčių

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas, „darbietis“ Artūras Paulauskas interviu savaitraščiui „Litovskij kurjer“ aršiai sukritikavo eurokomisarę Viviane Reding, kuri vizito Lietuvoje metu pasakė, jog Europos Sąjunga nežiūrės pro pirštus, jei Lietuva priims homofobiškus įstatymus.

Seimas svarsto, ar įteisinti baudas seksualinėms mažumoms už „informacijos apie homoseksualumą viešinimą“, neseniai pateiktos pataisos, kuriomis norima nustatyti, kad homoseksualumo kritika, įtikinėjimai keisti orientaciją nebūtų laikomi diskriminavimu ar patyčiomis.

„Aš manau, kad Briuselis, o konkrečiau – Briuselio valdininkai nuėjo taip toli, kad net nesupranta normalios gyvenimo logikos, pagrindinių gamtos dėsnių. Visa tai tarsi atitrūkę nuo realybės. Pavyzdžiui, neseniai Seimo kuluaruose girdėjau, kad Briuselio vadovavimas dabar jau ne itin skiriasi nuo diktatoriško vadovavimo, kokiu visai neseniai Lietuvą valdė komunistinis Kremlius. Visų pirma turiu omenyje ne ekonominius, o socialinius klausimus: stengimąsi, kad neliktų tikinčiųjų Dievą, kad nebūtų skirtingų lyčių, žmonės būtų vienos lyties. Tarp kitko, kalbant apie lyčių skirtumų neigimą, iki to net komunistai nebuvo nuėję“, – atsakydamas į klausimą apie V.Reding pasisakymus vizito Lietuvoje metu, sakė A.Paulauskas.

Plačiau skaitykite portale 15min.lt