Apie homoseksualumą prakalbo atlikėjo Stingo dukra

Britų dainininko Stingo dukra daininkė Eliot Samner, anksčiau naudojusi slapyvardį Coco, interviu Jungtinės Karalystės žurnalui „ES“ atvirai papasakojo apie savo seksualinę orientaciją.

E. Samner sakė niekuomet nejautusi poreikio kalbėti apie savo seksualinę orientaciją su savo garsiaisiais tėvais, nes „niekas niekuomet to neklausė“. „Jie jau žinojo, – sakė dainininkė interviu „ES“. – Taigi man nereikėjo (prisipažinti). Niekam nesu apie tai prisipažinusi. Mano draugai visuomet tai žinojo, ir aš visuomet žinojau.“

25 metų E. Samner, kurios motina yra aktorė Trudi Stailer, sakė netapatinanti savęs su konkrečia lytimi. „Netikiu jokiomis specifikacijomis… Manau, aš visuomet tiesiog stengiausi suprasti… kas esu. Tačiau negalvoju, jog kas nors turėtų jausti spaudimą turėti kažkokią etiketę“, – sakė ji.

„Turime su visais elgtis vienodai. Man nepatiktų, jei man būtų klijuojama kažkokia etiketė. Visi esame žmonės“, – pridūrė dainininkė.

E. Samner savo debiutinį albumą „The Constant“ su grupe „I Blame Coco“ išleido 2010–aisiais. Ateinančių metų pradžioje turėtų pasirodyti jos naujasis albumas „Information“.