Biseksualių žmonių susitikimas prie arbatos puodelio

  • Data: 16 Geg 2013 Pradžia: 18:30 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius
Biseksualių žmonių susitikimas prie arbatos puodelio

Tavo romantinės (ir visokios kitokios ;) mintys neapsiriboja vien tik moterimis ar vien tik vyrais? Atrodytų, jog pritampi ir heteroseksualioje kompanijoje, ir homoseksualų draugijoje, tačiau vis vien 100 proc. nesijauti sava(s)? Jeigu taip – gali drąsiai ateiti gegužės 16 d. į LGL organizuojamą biseksualių žmonių susitikimą – čia būsime mes – tokie kaip ir Tu :)

Biseksualūs žmonės sudaro daugiau negu pusę visų LGBT žmonių, tačiau turbūt kiekvienas iš mūsų pažįsta daugiau homoseksualų negu biseksualų. Ką tai rodo? Biseksualų balsai, istorijos ir patirtys yra beveik negirdimos (o jeigu girdimos, tai dažniausiai siejamos su palaidumu, neapsisprendimu ir pan.) arba tiesiog ištirpsta heteroseksualiame arba homoseksualiame kontekste.

Tad mes pagalvojome, jog būtų labai įdomu neformaliai susitikti ir iš arčiau susipažinti vieniems su kitais, prie kavos ar arbatos puodelio pasikalbėti įvairiomis su biseksualumu (ir ne tik) susijusiomis temomis, pasidalinti savo istorijomis, patirtimis idėjomis.

LGL aktyvistės kviečia visus biseksualius, ne monoseksualius, panseksualius ar dėl savo seksualinės orientacijos pavadinimo dar neapsisprendusius asmenis! Po susitikimo visi norintys galėtume pratęsti vakarą kokioje jaukioje kavinėje ar bare Senamiestyje.