„Baltic Pride“ 2019: Oficialūs vakarėliai

  • Data: 6 Bir 2019 Pradžia: 00:00 Vieta: SOHO Švitrigailos g. 7 Vilnius

SOHO
Bi-Cafe greitieji pasimatymai

Data: birželio 6 d.
Laikas: 20.00-02.00 val.
Vieta: „SOHO“ klubas, Švitrigailos g. 7, Vilnius

„Biseksualumas iš karto padvigubina tavo šansus pasimatymui šeštadienio naktį“ – Woody Allen. Šeštadienio nakties belaukiant, ketvirtadienį užsuk į mūsų greitųjų pasimatymų renginį, kur susirasi naujų draugų ir prisidėsi prie biseksualių ir kitų asmenų bei jų draugų bendruomenės.

Vilnius G-A-Y Spot

Data: birželio 7 d.
Laikas: 22.00-07.00 val.
Vieta: „SOHO“ klubas, Švitrigailos g. 7, Vilnius

„SOHO“ – tai yra tavo šansas praleisti naktį su bohemiškąja vietine LGBT publika: seksualiausiais vaikinais, patrakusiomis merginomis, ir stilingiausiais hipsteriais Lietuvojė. Visos LGBTQ raidės ir visos vaivorykštės spalvos yra labai laukiamos! Jaukus gėjų klubas su malonia, saugia ir atvira aplinka, puikiu aptarnavimu, nuostabiais darbuotojais, ir draugiškomis kainomis pasirūpins, jog jūs ir jūsų draugai gerai praleistumėte laiką. Labai džiaugiamės galėdami jus pasitikti Vilniuje ir tikimės jau greitai švęsti su jumis.

Baltic Pride 2019: uždarymo vakarėlis

Data: birželio 8 d.
Laikas: 20.00-09.00 val.
Vieta: „SOHO“ klubas, Švitrigailos g. 7, Vilnius

Daugiau nei 12 metų „SOHO“ pritraukia spalvingiausią auditoriją – seksualiausius vietinius ir „fashionistas“ iš plačiosios visuomenės ir įžymybių rato – čia visi yra laukiami! Kiekvieną savaitgalį „SOHO“ linksmina savo svečius teminiais vakarėliais, gyvais koncertais, rezidentų ir kviestinių didžėjų pasirodymais, kurie skleidžia gerą nuotaiką ir parūpina draugišką ir saugią aplinką visoms vaivorykštės spalvoms. „SOHO“ yra už meilę, vakarėlius, linksmybes, ir buvimą savimi! Tai yra puiki vieta susirasti naujų draugų ir šokti iki ryto!

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.