„Baltic Pride“ 2019: Eitynės „Už Lygybę!“

  • Data: 8 Bir 2019 Pradžia: 12:00 Vieta: Vilnius Vilnius

Augusto Didžgalvio fotografija

Augusto Didžgalvio fotografija

Eitynės „Už Lygybę!“

Kada: 12.00-15.00 val. – renkamės 12.00 val., eiseną pradedame 13.00 val.

Renginyje dalyvausiančioms grupėms virš 10 žmonių – registracija būtina. Registruotis galima čia.

Susitikime bendram tikslui: eitynėms „Už lygybę!“.

Eitynės „Už lygybę!” yra ne tik renginys, kuriame švenčiame tai, kuo esame, bet ir protestas, kuriuo reikalaujame lygių teisių LGBT bendruomenės nariams. Šiais metais eitynės „Už lygybę!“ vyks Vilniuje. Praėjusiais metais Rygoje vykusiose eitynėse dalyvavo daugiau kaip 8 000 dalyvių ir tikimės, kad šiemet šis skaičius tik didės.

Nepraleiskite progos ne tik švęsti drauge, bet ir palaikyti LGBT bendruomenę žygiuojant Gedimino prospektu kartu su mumis! Prisijunkite prie šio istorinio įvykio, sieksiančio atviresnės visuomenės.

Nepamirškite, kad „Baltic Pride“ aplanko Vilnių tik kartą per tris metus. Šiais metais „Baltic Pride“ eitynės Vilniuje vyks jau ketvirtąjį kartą. Tai – puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienių darbų ir kartu pažinti besikeičiantį Vilnių ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams.

Dalyvavimas eisenoje nieko nekainuoja. Visi susidomėję yra kviečiami prisijungti prie renginio! Renginyje dalyvausiančioms grupėms virš 10 žmonių – registracija būtina (apie registracijos pradžią informuosime).

Eitynės prasidės prie pagrindinio Bernardinų sodo įėjimo 13:00 valandą. Drauge žygiuosime iki pat Lukiškių aikštės per B. Radvilaitės g., Šventaragio g. ir pagrindinę Vilniaus miesto gatvę – Gedimino prospektą! Rekomenduojame atvykti 12:00 valandą, kad spėtumėte pasiruošti prieš eisenos pradžią.

Renginys socialiniame tinklapyje „Facebook“

Daugiau informacijos „Baltic Pride“ mobiliojoje programėlėje.

Kur: pagrindinis Bernardinų Sodo įėjimas – Lukiškių aikštė, Vilnius