Dirbtuvės: apie asmeninį ir socialinį translyčių asmenų pokyčių procesą

  • Data: 14 Rgs 2018 Pradžia: 18:00 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius
Dirbtuvės: apie asmeninį ir socialinį translyčių asmenų pokyčių procesą

Priklausai trans* tapatybių spektrui? Nori susipažinti su žmonėmis, su kuriais tave sieja panašios patirtys? Dalyvauk LGL organizuojamose dirbtuvėse rugsėjo 14 dieną!

Rugsėjo 14 dieną nuo 18.00 iki 20.00 val. Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL organizuoja dirbtuves apie asmeninį ir socialinį translyčių asmenų pokyčių procesą. Pagrindinis šio renginio tikslas – pasidalinti patirtimis, aptarti galimas strategijas ir palaikyti vienas kitą saugioje translyčių asmenų bendruomenės erdvėje. Tai sukurta mūsų mums – aš Nele, dirbtuvių vedėjas, taip pat esu translytis asmuo. Kartu mes aptarsime savo tapatybės priėmimo procesą, asmeninių santykių iššūkius, išsakysime savo poreikius, pasidalinsime patirtimi susiduriant su įkyriais klausimais, ignoravimu ir atstūmimu.

Dalyvavimas šiame renginyje yra atviras visiems, kurie priklauso trans* tapatybių spektrui. Apie dalyvavimą praneškite el. paštu nele@gay.lt, kad galėtume numatyti dalyvių skaičių. Šiuo el. paštu taip pat galite pateikti klausimus ir kreiptis patarimo dėl nakvynės. Renginys vyks anglų kalba. Jei reikalingas vertimas į lietuvių kalbą, informuokite el. paštu nele@gay.lt.