Book Club

  • Data: 27 Vas 2018 Pradžia: 18:00 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius

LGL grįžta knygų klubo susitikimai: pasikalbėkime apie seksualines tapatybes!

Ar žinai, kodėl prisijungimas prie grupės, kurios narius vienija ta pati seksualinė tapatybė, gali daryti įtaką visuomenės mąstymui? O ar kada nors susimąstei, kaip formavosi tavo seksualinė tapatybė?
Anthony F. Bogaert dokumentinėje knygoje „Suklastoti (a)seksualinę tapatybę“ (“Forging an (A)sexual Identity”) kalba apie seksualinių tapatybių – lesbiečių, gėjų, biseksualų, o ypač aseksualų – būtinumą ir svarbą. Visoje knygoje, o taip pat ir skyriuje, kurį aptarsime, dominuojanti tema – aseksualumas. Jis atskleidžiamas ne tik kaip mažai dėmesio sulaukianti koncepcija: ypatingą dėmesį autorius skiria aseksualumo priešpriešai su kitais seksualinės tapatybės tipais.

Aptarkime F. Bogaerto idėjas kartu: ateik į LGL knygų klubo susitikimą!

Šio klubo idėja – jaukioje ir tolerantiškoje aplinkoje, prie puodelio arbatos, kelti diskusijas LGBT bendruomenei aktualiomis temomis. Kas 3 savaites pasidalinsime vis naują temą atspindinčiu skyriumi iš knygos, kurį perskaitysime atskirai ir susitikimo metu aptarsime grupėje. Prisijunk prie mūsų jau vasario 27 d., antradienį, LGBT bendruomenės centre!