Mokymai medikams LGBTI tema (Vilnius)

Mokymai medikams LGBTI tema (Vilnius)

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL, bendradarbiaudama su Europos Komisija ir Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA), siekia gerinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą LGBTI asmenis. Praėjusiais metais organizavome diskusijų (fokus) grupes su LGBTI bendruomenės nariais ir Lietuvos medikais, siekdami išsiaiškinti, (a) su kokiomis problemomis susiduria LGBTI žmonės, naudodamiesi sveikatos priežiūros paslaugomis Lietuvoje ir (b) su kokiomis kliūtimis susiduria Lietuvos medikai, teikdami sveikatos priežiūros paslaugas LGBTI asmenims.

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti oficialioje Europos Komisijos svetainėje: https://ec.europa.eu/health/social_determinants/projects/ep_funded_projects_en#fragment2.

Išanalizavę surinktą informaciją, palyginę ją su analogiškais įvairiose Europos Sąjungos šalyse surinktais duomenimis, paruošėme medikams skirtą pilotinį mokymų modulį apie darbą su LGBTI pacientais. Prieš formalizuodami ir užbaigdami parengtą modulį, norėtume jį “ištestuoti” su medicinos srities profesionalų (medikų) grupe. Mokymus planuojame organizuoti š. m. spalio 28 d. Vilniuje. Pagrindinis (ir bene vienintelis) reikalavimas galimiems mokymų dalyviams – tiesioginio darbo su pacientais patirtis.

Registracijos į mokymus anketą galite rasti čia: https://goo.gl/forms/JAeIlsUNqzZCdSUg1.

Kontaktinis asmuo: Tomas Vytautas Raskevičius, tomas@gay.lt, +37062994470.