Siurrealizmo dirbtuvės

  • Data: 4 Spa 2017 Pradžia: 18:00 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius
Siurrealizmo dirbtuvės

Mūsų bendruomenės centras nori Jus pakviesti į išskirtinį renginį. Turėsime progą patyrinėti beprotišką ir magišką meno pasaulį, vadinamą siurrealizmu.

Siurrealizmas – tai praeito amžiaus 20aisiais metais užgimęs judėjimas, apimantis visas meno sritis ir išraiškas: tapybą, fotografiją, literatūrą, kiną. Sužinosite apie jo istoriją bei tokius kūrėjus, kaip Magritte, Miro bei žinomiausią šio judėjimo veikėją Dali. Tyrinėdami šių menininkų gyvenimus, nuotraukas bei vaizdo įrašus turėsime galimybę iš arčiau pažinti šį sapnų, pasąmonės ir iliuzijų pasaulį.

Taip pat pažaisime smagius ir įdomius eksperimentinius žaidimus, paremtus siurrealistiniu judėjimu. Piešdami, rašydami, kurdami eiles sukursime savo siurrealistinius meno kūrinius.

Tad ateikite ir prisijunkite prie mūsų, atidarydami savo protus naujiems pasauliams jaukioje ir šiltoje draugiškų žmonių apsuptyje.

erasmus_logo2-1024x292Asociacija LGL įgyvendina 10 mėnesių projektą „Matomumo ir lygybės link“ ir 10 mėnesių projektą „Demokratija ir menas: LGBT bendruomenės ir sąjungininkų įgalinimo bei stiprinimo link“, remiamą Erasmus+ programos EST (Europos savanoriška tarnyba).