Filmų klubas

  • Data: 23 Kov 2017 Pradžia: 18:00 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius
Filmų klubas

Antrasis susitikimas filmų vakare!

Mūsų kelionė po LGBT bendruomenes visame pasaulyje tęsiasi su antrąja dokumentinio filmo dalimi. Praėjusį kartą mes susipažinome su situacija Japonijoje ir aptarėme tai, ką matėme. Šį kartą mes nuskrisime į Braziliją, kad atrastume gražią ir spalvingą, bet tuo pačiu metu kontraversišką ir labai rimtų problemų LGBT klausimu turinčią šalį. Mes keliausime paskui veikėjus į didelį ir įžymųjį Brazilijos karnavalą, kuris yra labai svarbus vietos gyventojams, o taip pat ši šventė nuo seno reprezentuoja meilę ir laimę. Tačiau mes taip pat pamatysime ir blogąsias puses šalies, kuri vis dar pirmauja pasaulyje pagal LGBT žmonių nužudymus.

Jeigu nori atrasti naują pasaulio dalį su savo blogosiomis ir gerosiomis pusėmis, prisijunk šį ketvirtadienį, Kovo 23 dieną, 18 valandą, čia, LGL biure!

erasmus_logo2-1024x2922Asociacija LGL įgyvendina 10 mėnesių projektą „Matomumo ir lygybės link“ ir 10 mėnesių projektą „Demokratija ir menas: LGBT bendruomenės ir sąjungininkų įgalinimo bei stiprinimo link“, remiamą Erasmus+ programos EST (Europos savanoriška tarnyba).