Knygų klubas

  • Data: 21 Kov 2017 Pradžia: 18:00 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius
Knygų klubas

argonautsmaggienelsonKitame mūsų knygų klube pabandykime aptarti meilės, kalbos, šeimos bei queer temas iš kitos, naujos perspektyvos. Šiam susitikimui diskutuosime The Argonauts knygą, parašytą Maggie Nelson.

Maggie Nelson’s knyga The Argonauts, tai netradicinė biografija, siūlanti naują, nuožmų mąstymą apie troškimą, tapatybę, meilės ir kalbos apribojimus bei galimybes. Pačiame kūrinio centre – romanas, pasakojantis apie autorės santykius su menininku Harry Dodge. Istorija pasakoja, kaip Maggie pamilo Harry, kuris yra fluidly gendered, o taip pat jos kelionę iki ir nėštumo metu, bei  queer šeimos kūrimo sunkumus ir džiaugsmus.

Knygų klubo idėja – diskutuoti kartu jaukioje atmosferoje pasirinkta tema, su puodeliu arbatos ir gera literatūra. Dažniausiai kartą per mėnesį pasiūlomas tam tikras knygos skyrius. Knygą rasite mūsų Facebook renginių kalendoriuje. Prisijunkite prie mūsų jau antradienį, kovo 21 d. LGL bendruomenės centre!

erasmus_logo2-1024x292Asociacija LGL įgyvendina  10 mėnesių projektą „Matomumo ir lygybės link“ (“Heading Towards Visibility and Equality”), remiamą Erasmus+ programos EST (Europos savanoriška tarnyba).