LGBT* filmo vakaras: Intersexion – Yra berniukas arba mergaitė?

  • Data: 7 Sau 2016 Pradžia: 18:30 Vieta:
LGBT* filmo vakaras: Intersexion - Yra berniukas arba mergaitė?

Pirmas klausimas, ateinantis į galvą gimus kūdikiui, yra apie jo lytį. O jeigu kūdikio lytis yra neapibrėžta? Kas, jeigu gimęs vaikas yra nei berniukas, nei mergaitė? 2012-ais N. Zelandiečio sukurtas dokumentinis filmas Intersexion nagrinėja  interseksualių žmonių patirtis ir gyvenimo istorijas.  Šis dokumentinis filmas didžiąja dalimi prisidėjo prie žmonių edukacijos ir švietimo interseksualumo tema, kas yra nutikę tik kelis kartus kinematografijos istorijoje.

Mūsų pirmojo žurnalo belaukiant, mes kviečiame jus į filmo vakarą! Ateikite į mūsų naująją būstinę, esančią  Pylimo g. 21, susipažinkite bei igykite naujų žinių apie interseksualumą ir  be abejo pasimėgaukite arbata su draugiškais bendraminčiais!

Taip pat panaudokite naujai įgytas žinias ruošiant informaciją ateinančiam antrąjam žurnalo leidiniui –nesidrovėkite –mes žinome jūs norite prisidėti prie jo kūrimo!!!

EST savanoriai Jurijus ir Annemarie, dalyvaujantys 10mėnesių trunkančiame projekte, siekiančiame stiprinti žmogaus teisių aktyvizmą Lietuvoje, nekantriai jūsų laukia!

Filmo vakaras vyks ketvirtadienį, Sausio 7ą dieną, 18.30 h.

Nepraleiskite!

Erazmus + LogoAsociacija LGL įgyvendina  10 mėnesių projektą „Savanorystė matomumui ir įtraukčiai skatinti“ (“Volunteering for Visibility and Inclusion”), remiamą Erasmus+ programos EST (Europos savanoriška tarnyba).