„Pride“ odisėja – pasinerkite į LGBT * pasididžiavimo mėnesį!

  • Data: 25 Bir 2015 Pradžia: 18:30 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius
„Pride“ odisėja – pasinerkite į LGBT * pasididžiavimo mėnesį!

Kada buvo suorganizuotos pirmosios  „Pride“ eitynės? Kodėl „Pride“ vėliava – vaivorykštės spalvų? Ką reiškia Lipstick Pride? Birželis – ne tik braškių derliaus metas, bet ir labai ypatingai temai skirtas mėnuo… PRIDE!

Š. m. birželio 25 dieną 18:30 val. LGBT* centre turėsite galimybę sužinoti viską, ko dar nežinote apie mūsų mėgstamiausią šventę. Nors „EuroPride“ festivalis tuo metu jau bus pasibaigęs, LGBT* bendruomenės renginių visame pasaulyje kalendorius – kaip niekad turiningas. Taigi nepraleiskite galimybės pasinerti į LGBT * pasididžiavimo mėnesį!

LGL EVS savanorės Alice organizuojamų kūrybinių dirbtuvių programoje –  teminė viktorina ir LGBT* bendruomenės festivalių istorinė apžvalga. Pirmosios renginio dalies metu Alice pakvies dalyvauti teminėje viktorinoje ir pateiks klausimus apie LGBT* bendruomenės festivalių istoriją, užkulisius ir linksmus faktus apie LGBT * pasididžiavimo mėnesį… Nors viktoriną laimėjusiai komandai bus įteiktas simbolinis prizas, esminis šio užsiėmimo tikslas – pagilinti žinias apie LGBT* bendruomenės renginius. Antroji kūrinių dirbtuvių dalis pavadinta „Skirtingi Pride veidai“. Jos metu susipažinsime su LGBT* benduomenės renginių visame pasaulyje įvairove, jų kilme, skirtingais tikslais bei programa. Renginio raktinis žodžis: Pasilinksminkime!

Kūrybinių dirbtuvių fone, kaip įprasta: kava, arbata ir sausainiai visiems. Renginys vyks anglų kalba.

Prisijunkite! Didžiuokitės savimi!

Daugiau informacijos rasite čia.