"Cheer Queer!" Goes All-American Boy!

  • Data: 14 Bir 2015 Pradžia: 19:00 Vieta: „One Two Bar“ A. Stulginskio g. 2 Vilnius
"Cheer Queer!" Goes All-American Boy!

Pasaulyje siaučiant kasmetinei Pride karštinei, nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL kviečia į precedento neturintį LGBT* bendruomenės susitikimą su Steve Grand ir Art Smith! Su trenksmu pasitikime vasaros sezoną – “Cheer Queer! Goes All-American Boy!”

Jie gražūs. Jie sėkmingi. Jei yra ‘mainstream’as’. Tačiau jie niekada nepamiršo, kas jie tokie. Jie niekada nepamiršo, kad jie yra LGBT* bendruomenės dalis. Mūsų bendruomenės kova už lygybę yra ir jų kasdienės kovos dalimi. “Cheer Queer! Goes All-American Boy!” – jau birželio 14 d. 19:00 val. bare “One Two Bar ” (A. Stulginskio g-vė 2, Vilnius).

Steve Grand – tai atvirai homoseksualus amerikietiškos ‘country’ muzikos atlikėjas ir modelis, tikras “saldainis” tiek mūsų akims, tiek ausims. Stevas interneto sensacija tapo 2013 metais, kai jo paties prodiusuotas vaizdo klipas „All-American Boy” (https://www.youtube.com/watch?v=pjiyjYCwNyY) surinko daugiau nei milijoną peržiūrų per 8 dienas. Būdamas “ant bangos”, Stevas aktyviai pasisako už translyčių asmenų žmogaus teisių apsaugą, tokiu būdu prisidėdamas prie LGBT* diskurso plėtojimo daugeliu atžvilgiu jau ir taip progresyvioje JAV viešojoje erdvėje.

Art Smith – virtuvės šefas, gaminęs garsiausioms pasaulio įžymybėms. Dešimt metų Artas dirbo asmeniniu Oprah Winfrey virėju ir šiuo metu jis keliauja po visą pasaulį ir ruošia maisto šedevrus įvairiomis ypatingomis progoms. Jis nuolat prisideda prie žurnalo Standup kūrimo, kurio visas pelnas yra skiriamas Ben Cohen StandUp Foundation fondui, keliančiam visuomenės sąmoningumą apie patyčių žalą. Prieš keletą mėnesių Artas iškėlė masines vestuves tos pačios lyties poroms Majamio paplūdimyje, tokiu būdu prisidėdamas prie santuokos lygybės skatinimo JAV.

Renginio programoje:

– diskusija su Steve Grand ir Art Smith apie buvimą savimi, atsiskleidimo svarbą, LGBT* bendruomenės telkimą ir svarbiausią naujieną iš visų: “Gerėja!” (angl. “It Gets Better!”); diskusiją moderuos LGL narys Tomaš Ilja (panašu, jog aukštakulnių išvengti nepavyks ir šį kartą)

– akustinis Steve Grand pasirodymas;

– neformali renginio dalis, skirta bendravimui su pašnekovais, LGBT* bendruomenės nariais ir renginio svečiais

Renginys vyks anglų kalba.

Renginio paskyrą socialiniame tinklapyje “Facebook” galite rasti čia.

Renginį remia JAV Ambasada Vilniuje.

eea_grants_320Renginys organizuojamas pagal Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Link praktinio LGBT* teisių įgyvendinimo Lietuvoje“. Projekto įgyvendinimą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programa. Norvegijos Karalystė, Islandijos Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštystė, siekdamos prisidėti prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE), sukūrė EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus.