Kūrybinės dirbtuvės „Partizaninė komunikacija“

  • Data: 14 Kov 2015 Pradžia: 12:00 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius

WorkshopReklamų subversijos? Barbių išlaisvinimo organizacija? Nematomas teatras?

Šios dirbtuvės skirtos visiems, kas norėtų išmokti žaisti su reklama ar atsiimti erdvę, pareiškiant savo teisę į ją, t. y. visiems, kas nori sužinoti, kaip veikia reklamų parodijavimas. t.y. jų ‘feikinimas’.

Partizaninė komunikacija yra skėtinė sąvoka, kuria apibūdinamos įvairios politinės ir meninės strategijos, kurioms bendra yra tai, kad komunikacija panaudojama kūrybišku ir subversyviu būdu. Ši metodų ir įrankių kolekcija leidžia mums veikti iš engiamųjų ir mažiau privilegijuotų pozicijos. Tokiu būdu atsiveria naujos perspektyvos ne tik įsikišti, bet ir paveikti politinius ir kultūrinius debatus – įsijungti į kovą.

Dirbtuvės trumpai supažindina su teorine partizaninės komunikacijos dalimi, taip pat su metodais ir realiais, praktiniais intervencijų pavyzdžiais. Pavyzdžiui, pažiūrėsime, kaip seksistinės reklamos gali būti kritikuojamos, puolamos ir įtakojamos.

Bus palikta pakankamai erdvės aptarti išskirtinius iššūkius ar atvejus, su kuriais dirbtuvių dalyviai susiduria savoje aplinkoje.

Jei norėtumėte gauti papildomos skaitmeninės dirbtuvių medžiagos, atsineškite USB raktą ar išorinį diską.

Dirbtuves ves Willi Hejda – tarptautinis aktyvistas ir (kontr)kultūros darbuotojas. willi atstovauja nepriklausomam Vienos kolektyvui re:active, besivadovaujančiam savi-organizacijos, diy idėjomis, aktyviai dirbančiam su menu, kultūra, informacijos sklaida ir jaunimo įtraukimu.

Dirbtuvės vyks anglų kalba, jų trukmė – apie 5 valandos (su pertraukomis).