Mokymai „Kaip pasiekti translyčių žmonių auditoriją“

  • Data: 26 Rgp 2014 Pradžia: 16:00 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius
Mokymai „Kaip pasiekti translyčių žmonių auditoriją“

Rugpjūčio 26-28 d. asociacija LGL pradeda kampanijos apie translyčius žmones ir translyčiams žmonėms „Pripažinimas atveria duris“ renginių seriją.

Rugpjūčio 26 d. 16:00 LGL organizuoja mokymus „Kaip pasiekti translyčių žmonių auditoriją“ žmogaus teisių aktyvistams, ekspertams bei politikams, kuriuose tarptautiniai ekspertai Ugla Stefanía Jónsdóttir (Félag Hinsegin Stúdenta Q – Islandijos queer studentų asociacija) ir Noah Keuzenkamp (TGEU – Transgender Europe) dalinsis žiniomis, patirtimi ir patarimais visiems neabejingiems translyčių asmenų teisėms. Kartu mėginsime išsiaiškinti, ko reikia, kad į LGBT žmonių teisių apsaugą įtrauktume ir pačią bendruomenę. Kalbėsime ir apie elementarius dalykus, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas, ir specifines problemas, su kuriomis susiduria translytis asmuo.

„Nors transseksualių žmonių padėtis Europos šalyse labai skirtinga, esminis aktyvistų mūšis vyksta dėl visuomenės pripažinimo ir teisinės apsaugos nuo neapykantos nusikaltimų ir kalbos,“ – pabrėžia Ugla. Pripažinimas – ir kampanijos „Pripažinimas atveria duris“ raktažodis. Teisinio lyties pakeitimo pripažinimas leistų translyčiams asmenims gyventi oriai, sveikai ir laimingai: garantuotų laisvą ir sąžiningą dalyvavimą darbo rinkoje ir siekti puikių mokymosi rezultatų.

Seminaro programa:

16.00–17.00 Įvadas į translyčių asmenų teisių klausimo problematiką

17.00–17.30 Kavos pertrauka

17.30-18.30 Kaip pasiekti translyčių žmonių auditoriją?

Renginys organizuojamas pagal Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Link praktinio LGBT* teisių įgyvendinimo Lietuvoje”.

Numatoma renginio trukmė – 2,5 val. su kavos pertrauka. Įėjimas – nemokamas.