Pica ir kūrybinės dirbtuvės

  • Data: 26 Rgp 2014 Pradžia: 12:00 Vieta: LGBT* centras Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius

transpicaRupjūčio 26-28 d. LGL organizuoja renginių seriją translyčiams žmonėms, jų artimiesiems ir bičiuliams, žmogaus teisių aktyvistams ir ekspertams, kurios metu dalinsimės žiniomis, patirtimi, klausimais ir atsakymais bei transpica.

Programą pradėsime nuo to, kas svarbiausia. Tikime, kad mums visiems rūpi susipažinti ir pasidalinti savo gyvenimo istorijomis. Smalsu išgirsti kitų pasakojimus apie kelionę savęs atradimo link, sulaukti padrąsinimo užstrigus tarpinėje stotelėje, ir užduoti klausimus jau pasiekusiems kelionės tikslą.

Pasistiprinę (trans)pica dalyvausime kūrybinėse dirbtuvėse. O, kad mūsų pasikalbėjimas vyktų sklandžiau pirmąjį žodį pasisiūlė tarti Islandijos studentų Queer organizacijos atstovė Ugla. Ugla pažadėjo papasakoti apie savo, kaip translyčių žmonių savitarpio pagalbos grupės koordinatorės, patirtį ir atsakyti į visus klausimus, užduotus žodžiu ar raštu.

Žinome, kaip nedrąsu, bet būtina atsiverti. Todėl tiesiog susitikime neįpareigojančioje aplinkoje draugiškoje kompanijoje pasidalinti gabalėliu (trans)pica.