Vaivorykštės dienos 2014: Vaivorykštės kinas. Filmas Dievo vaikai (angl.“Children of God“)

Vaivorykštės dienos 2014: Vaivorykštės kinas. Filmas Dievo vaikai (angl.“Children of God“)

Vaivorykštės kinas. Filmas „Dievo vaikai“ (angl.“Children of God“)

Filme pasakojamos dvi skirtingos istorijos, kurios šiek tiek persipina. Pirma istorija – apie Leną, konservatyvią ir labai religingą ministro žmoną. Jos gydytojas nustatė, kad ji užsikrėtė lytiškai plintančia liga. Lena visuomet buvo ištikima žmona, todėl supranta, kad užsikrėsti galėjo tik nuo savo vyro, kuris, pasirodo, yra gėjus, nors jie abu veikia kaip aktyvistai prieš homoseksualumą. Kita istorija yra apie Johny, jauną artistą, kuris vis dar neapsipranta su savo homoseksualumu.

Vieša diskusija

Po filmo „Dievo vaikai“ (angl. Сhildren of God“) organizuojama diskusija. Joje susirinkusieji bus kviečiami pasidalinti kilusiomis mintimis, apsikeisti nuomonėmis žmonių saviraiškos laisvės ir kitais aktualiais klausimais. Diskusiją moderuos Marius Gorochovskis, diskusijoje dalyvaus Donatas Paulauskas, Gabrielė Labanauskaitė ir Aliona Polujanova. Diskusijoje tikimasi sulaukti ir daugiau įdomių svečių, visuomenės veikėjų bei tiesiog žmogaus teisių įgyvendinimui Lietuvoje neabejingų žmonių. Galimybę pamatyti šį filmą dovanoja Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada.

Vaivorykštės kiną ir diskusiją remia JAV ambasada bei Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programa ir programa PROGRESS.

Kada? 17 val.

Kur? Kino teatre „Skalvija” (Goštauto 2/15, Vilnius)