Laidoje "Yra kaip yra" – lesbiečių šeima (BTV, 20:30)

  • Data: 17 Kov 2014 Pradžia: 20:30 Vieta:
Laidoje "Yra kaip yra" - lesbiečių šeima (BTV, 20:30)

Pirmadienį BTV laidoje „Yra kaip yra“ svečiuosis Artumė. Graži, protinga, išsilavinusi, jauna moteris. Ji – Lietuvos pilietė, neseniai susilaukusi kūdikio, kurį augina šeimoje kartu su mylimu žmogumi. Tą žmogų – kitą moterį – Artumė vadina savo „Partnere“.

„Taip, aš lesbietė, sukūrusi neoficialią šeimą su mylima moterimi. Net ir tradicinėje homofobiškoje visuomenėje, tokioje, kokia yra Lietuva – pagaliau laikas suprasti, kad tokios šeimos, tokie žmonės, kaip aš, kaip mano mylimoji – yra čia, šalia. Ir atėjau į laidą tam, kad prieš homoseksualus nusistatę žmonės pagaliau suprastų: reikia mus, „kitokius“, priimti ir visiems išmokti gyventi kartu.“ – „Yra kaip yra“ studijoje kalbėjo Artumė.

Studijoje Artumė kalbės apie savo gyvenimą labai atvirai. Apie tai, kaip visuomenėje, kurioje žodis „homoseksualas“ iki šiol prilygsta keiksmažodžiui, išgyventi merginai, kuri supranta: ją traukia ne vyrai, o moterys. Apie sunkumus ir išgyvenimus, patirtus tuomet, kai Artumė su savo mylimąja ryžosi įgyvendinti savo prigimtinę teisę – sukurti šeimą ir susilaukti kūdikio.

Laida bus transliuojama BTV kanalu pirmadienį, 20:30.

Daugiau skaitykite delfi.lt