Kviečiame į mokymus sausio 25-26 d.

Asociacija LGL šių metų sausio 25-26 dienomis Vilniuje organizuoja savanorių mokymus ir kviečia dalyvauti jau esamus LGL savanorius ir aktyvistus, norinčius prisidėti prie mūsų organizacijos veiklos bei tikslų. Dalyvio anketą rasite ČIA.
Raginame dalyvauti visos Lietuvos gyventojus (padengsime kelionės išlaidas, pasirūpinsime jūsų maitinimu ir nakvyne).

Dviejų dienų mokymai vyks Algirdo viešbutyje (Algirdo g. 24, Vilnius), juose bus pristatoma LGL organizacijos veikla, taikomi neformalaus švietimo metodai, turėsite progą ne tik sužinoti ar išmokti kažką naujo, bet ir susipažinti su LGL savanoriais ir darbuotojais, dalyvauti komandos formavimo, lyderystės ugdymo pratimuose. Mokymų metu daug dėmesio bus skiriama savianalizei, savo vaidmens organizacijoje suvokimo pratimams, taip pat bus įvairių individualių bei grupinių užduočių, padėsiančių savanoriams surasti savo vietą LGL veikloje.

Mokymų aplinka bus neformali, draugiška ir jauki. Ar mokymai patiko bei buvo naudingi praėjusių metų rugsėjo mėnesio mokymų dalyviams, gali sužinoti iš jų įspūdžių ČIA.

Užsiėmimus ves viešnia iš JAV – Ashley Fowler, Elono Universiteto lyderystės programos direktorė bei LGL savanorių koordinatorė Aliona Polujanova. Mokymai vyks anglų kalba.

Jeigu Tu nori būti viso to dalimi, užpildyk šią anketą iki sausio 19 dienos, siųsk el. paštu sandra@gay.lt ir lauk  tikslesnės informacijos anketoje nurodytu el. pašto adresu.