Poezijos vakaras „Eilėmis įprasmintas transfobinių nusikaltimų aukų atminimas“

PoezijaLapkričio 22 dieną 19:00 val. asociacija LGL kviečia į poezijos skaitymus neformalioje aplinkoje „Eilėmis įprasmintas transfobinių nusikaltimų aukų atminimas.“ Poezijos vakaro metu LGL atstovai, savanoriai ir svečiai dalinsis savo eilėmis ir skaitys mėgstamų poetų kūrybą. Renginio dalyviai lyrine kalba išreikš savo požiūrį į translytiškumą, lytinę tapatybę ar asmeninio identiteto paiešką.

Kasmet lapkričio mėnesį visame pasaulyje minima tarptautinė translyčių asmenų atminimo diena, kuria pagerbiamas transfobinių nusikaltimų aukų atminimas. Asociacija LGL prisidės prie tarptautinės iniciatyvos ir tikisi, kad šis poezijos vakaras suteiks erdvę pagerbti transfobinių nusikaltimų aukų gyvybes bei didins informuotumą apie neapykantos nusikaltimus prieš translyčius asmenis.

Poezijos vakaro programa:

19.00-19.30 – pasitikimo kava, užkandžiai ir dalyvių registracija

19.30-20.30 – poezijos skaitymai „Eilėmis įprasmintas transfobinių nusikaltimų aukų atminimas“

20.30-21.00 – eilių aptarimas ir diskusija

Numatoma renginio trukmė – 2 val. su kavos pertrauka. Įėjimas – nemokamas.

eea_grants_320Renginys organizuojamas pagal Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Link praktinio LGBT* teisių įgyvendinimo Lietuvoje”.

Renginys – projekto “C.O.D.E.: Atsiverkime įvairovei ir lygybei“ dalis. Projektą remia Europos Sąjungos užimtumo ir socialinio solidarumo programa PROGRESS.progress