Obama siunčia žinią Rusijai: į olimpinę delegaciją įtrauktos dvi homoseksualės

JAV prezidentas Barackas Obama antradienį įtraukė du savo homoseksualumo neslepiančias sporto žvaigždes į ateinančiais metais vyksiančios Sočio žiemos olimpiados delegaciją, pabrėžtinai pasiųsdamas žinią Rusijai, kurios priimtas įstatymas prieš „homoseksualumo propagandą“ šalyje ir pasaulyje sulaukė prieštaringų vertinimų.

B.Obama įtraukė į Sočio olimpiados, kuri prasidės vasario 7 dieną, delegaciją garsią tenisininkę Billie Jean King ir moterų ledo ritulio sidabro medalininkę Caitlin Cahow.

Toks žingsnis yra neįprastas, žinant, kad JAV delegacijai 2010-ųjų Vankuverio žiemos olimpiadoje vadovavo viceprezidentas Joe Bidenas ir jo žmona Jill, o pirmoji JAV ponia Michelle Obama vadovavo Amerikos delegacijai per 2012-ųjų Londono vasaros olimpines žaidynes.

„JAV delegacija olimpinėse žaidynėse atstovaus įvairovei, kuri yra Jungtinės Valstijos, – pareiškė Nacionalinės saugumo tarybos atstovė Caitlin Hayden. – Visi mūsų delegacijos nariai išsiskiria savo pasiekimais valstybės tarnyboje, pilietiniame aktyvizme ir sporte.“

Plačiau skaitykite portale alfa.lt