2014 m. vasario 22-26 dienomis LGL atstovai lankėsi Varšuvoje vykusiame QuPiD projekto partnerių susitikime.
Tarptautinis projektas QuPiD – Kitokie/Queer keliai į įvairovę (Queer Paths into Diversity) skirtas LGBT teises ir interesus atstovaujančių organizacijų bendradarbiavimui vystant suaugusiųjų švietimą LBGT*IQ klausimais. Įgyvendindami projektą, partneriai dalinasi savo organizacijų vykdomo suaugusiųjų švietimo patirtimi bei veiksmingomis praktikomis, yra skatinami kritiškai pažvelgti į teorinį bei praktinį įvairių seksualinių orientacijų ir lytinių tapatybių asmenų atstovavimą, siekti adekvataus švietimo bendruomenės nariams ir heteroseksualiajai visuomenės daugumai. QuPiD projekte dalyvauja šeši partneriai iš penkių šalių: Kampania przeciw homofobii, KPH (Lenkija), Lietuvos gėjų lyga, LGL (Lietuva), Verein Niedersächsischer Bildungsinitiativen e.V., VNB (Vokietija), Akademie “Waldschlösschen”, AW (Vokietija), Gay Older Brothers and Sisters, G.O.B.S. (Jungtinė Karalystė) ir Malta Gay Rights Movement, MGRM (Malta).
Varšuvoje įvyko antras iš numatytų šešių projekto partnerių susitikimas. Šio susitikimo tema buvo „LGBT*Q“ – kartu, greta ar atskirai?“. Susitikimas vyko organizacijos KPH biure.
Susitikimo metu projekte dalyvaujančių organizacijų atstovai pristatė LGBT judėjimų istoriją savo šalyse, veikiančius LGBT*IQ asmenų teises ginančius įstatymus bei jų trūkumą. Dalyviai diskutavo apie tai, kaip jų organizacijose integruojami trans* ir interseksualių asmenų poreikiai, atstovaujamos jų teisės. Buvo prieita išvada, kad nors Jungtinė Karalystė, Lenkija, Lietuva, Malta ir Vokietija yra daugeliu atžvilgiu ganėtinai skirtingos valstybės, situacija LGBT*IQ organizacijos šiose šalyse turi nemažai panašumų.
Susitikimo dalyviai pritarė, kad dažnu atveju gėjų ir lesbiečių interesams vis dar skiriama daugiau dėmesio nei biseksualių, trans*, interseksualių ir queer (su apibrėžtomis lyčių tapatybėmis nesitapatinančių) asmenų. Tai neretai nutinka dėl informacijos bei tiesioginio bendradarbiavimo su įvairių seksualinių orientacijų bei lytinių tapatybių asmenimis trūkumo, todėl šis projektas yra reikalingas ir tikslingas. Projekto metu dalyvių įgytos žinios ir užmegztos pažintys padės geriau atstovauti visų diskriminuojamųjų lytinės tapatybės ir seksualinės orientacijos pagrindais teises.