Įtrauki IT akademija 2021 09 – 2024 09

GMA_0853_REProjektą įgyvendins Nacionalinė LGBT teisių organizacija LGL, bendradarbiaujant su „Code Academy“.

Įgyvendinant projektą bus organizuojami nemokami skaitmeninės rinkodaros ir programavimo kursai, padėsiantys asmenims iš socialiai pažeidžiamų grupių, įskaitant LGBTI bendruomenės narius, realizuoti savo potencialą IT sektoriuje. 3 mėnesius truksiantys kursai bus organizuojami nuotoliniu būdu ir sieks skatinti socialinę įtrauktį ir įgalinimą, prisidėti prie ekonomikos gaivinimo bei atsparumo didinimo. Dalyviai galės pasirinkti juos dominančią kursų temą: skaitmeninę rinkodarą ar programavimą.

Skaitmeninės rinkodaros ar programavimo kursus baigs bent 180 COVID-19 pandemijos ekonominių aplinkybių paveiktų asmenų. Tikimasi, kad šie kursai įgalins dalyvius pasitelkti technologijas savo verslui plėtoti ar įsidarbinti IT sektoriuje. Kursų dalyviams bus organizuojamos karjeros dienos, kurių metu bus pristatomos karjeros galimybės IT sektoriuje. Dalyviai ne tik įgis skaitmeninės rinkodaros ar programavimo įgūdžių, bet ir geriau supras įvairovės ir įtraukties svarbą darbovietėje.

Projektas taip pat prisidės prie skaitmeninės atskirties tarp Vilniaus ir kitų Lietuvos regionų mažinimo, įtraukiant dalyvius iš regionų, kuriuos labiau paveikė ekonominė krizė. Pažeidžiamoms visuomenės grupėms priklausantys asmenys įgis skaitmeninių kompetencijų, o tai padės sušvelninti neigiamą pandemijos socialinį ir ekonominį poveikį.

COVID-19 pandemija visame pasaulyje parodė, kaip technologijos gali padėti bendruomenėms ir asmenims, kai verslo veikla yra apribojama. Deja, pandemija taip pat parodė, kad daugelis žmonių vis dar neišnaudoja technologijų potencialo. Tai ypač ryšku kalbant apie smulkųjį verslą regionuose, esančiuose už Vilniaus ribų. Mes technologijas matome kaip įrankį geresnėms ekonominėms galimybėms kurti. Nesvarbu, ar tai galimybė įgyti skaitmeninės rinkodaros įgūdžių ir efektyviai parduoti savo produktus internetu, ar išmokti programuoti, ir pradėti savo karjerą IT sektoriuje. Mūsų kursai bus nemokami ir vyks internetu, todėl dalyviai galės prisijungti iš visų šalies regionų. Tai ypač svarbu naujojoje COVID-19 realybėje ir leis įvairovei tapti pagrindiniu mūsų kursų aspektu.

Skaitykite daugiau:

Lietuvos gėjų lygai – parama iš „Google.org”

google.org_color_852x272pxProjektą finansuoja Google.org.