Klubai, barai, restoranai ir viešbučiai

Vilniuje LGBT asmenys gali rinktis iš kelių LGBT ar jiems draugiškų barų ir klubų.

Kalbant apie LGBT asmenims skirtas vietas, Vilnius gali pasiūlyti keturis dėmesio vertus klubus. Pirmasis ir didžiausias iš jų – klubas „SOHO“, kuriame galėsite mėgautis skambančia šokių muzika, dvejomis šokių aikštelėmis bei maloniu aptarnavimu. Nuo 4:00 iki 23:00 įėjimas yra nemokamas, o nuo 23:00 iki 1:00 ir nuo 1:00 iki 4:00 tai atitinkmamai kainuos 10 ir 20 litų. Netoliese galima rasti ir dar du klubus – „Men’s Factory“ bei jų koleges „Girl’s Factory“. Įėjimo mokestis į šiuos klubus prikauso nuo tą vakarą juose vykstančių renginių. Tame pačiame pastate veikia ir hostelis.

Kita vieta, į kurią vertėtų atkreipti dėmesį, yra baras „MyBar“. Įsikūręs pačiame miesto centre, „Mybar“ Jums pasiūlys gausybę įvairių gėrimų, kuriais galėsite mėgautis pirmame aukšte esančioje poilsio zonoje arba ant sofučių apačioje, kur taip pat rasite ir šokių aikštelę. Norėdami patekti į barą, spustelėkite šalia durų esantį skambutį.

Vakarėliai, dažniausiai merginoms, organizuojami klube „Relax“. Apie vyksiančius renginius organizatoriai paskelbia Facebook’e.

Be minėtų barų ir klubų, taip pat siūlome atkreipti dėmesį į „LGBT friendly“ lipduku pažymėtas vietas.

Rekomenduojame apsilankyti kavinėje „Cafe de Paris“. Dėl savo originalaus interjero bei atpalaiduojančios bohemiškos atmosferos, ši vieta ypač populiari tarp meniškos sielos jaunimo. Dienos metu – tai jauki kavinė, o sutemus, tai populiarus klubas.

Klubas „Play“ ypač populiarus jaunimo tarpe. Vienas pagrindinių jo akcentų – stalo žaidimai, ypač stalo futbolas.

Baras-restoranas „Cozy“ – tai madinga vieta, kurioje galima ne tik smagiai pavakaroti, bet ir puikiai pradėti dieną itin skaniais pusryčiais.

Be Vilniaus, lankytinų LGBT / LGBT friendly vietų galima rasti Klaipėdoje ir Kaune. Klaipėdoje rekomenduojame aplankyti  „Giza Club“ bei „Naktinė Lady Club“, o Kaune – „Kultūra“.

Jei planuojate viešnagę Vilniuje, rekomenduojame LGBT* draugišką viešbutį „Neringa“, esantį pačiame miesto centre.